poniedziałek, 23 listopada 2015

Kartki Nr 42-45

Zamawiając odbitki zdjęć zauważyłam, że można także zamówić zdjęcia kwadratowe, 10 x 10 cm. Natychmiast zaświtała w głowie myśl, żeby takie kwadratowe zdjęcia wykorzystać w kartkach okolicznościowych.  Pomysł zrealizowałam dość szybko jak na moje możliwości odciągania w czasie.

Dzisiaj pierwsze cztery kartki wykonane z wykorzystaniem kwadratowych zdjęć.

Kartka pierwsza, z żółtą różą z mojego ogródka, przeznaczona jest dla konkretnej osoby, i właśnie o tej osobie myślałam pracując nad kartą. Kim jest ta osoba? Dowie się, kiedy kartkę dostanie.


Szkoda, że zdjęcia robiłam wieczorem - mimo doświetlania wyszły ciemne i nawet komputerowe sztuczki nie bardzo pomogły. Szkoda, bo kartki w rzeczywistości są o wiele ładniejsze.

Na drugiej kartce widać bączka, którego pokazywałam latem - zdjęcie zrobione podczas wyjazdu nad Alsea Falls.Kolejna kartka dla osoby bujającej w obłokach - jeszcze nie ma odbiorcy, ale marzycieli znam sporo, więc z adresatem pewnie nie będzie kłopotu.Autorem zdjęcia na ostatniej kartce jest mój brat. Zdjęcie zostało zrobione podczas ubiegłorocznych wakacji w Anglii, w Longleat.


Jeszcze mam kilka zdjęć do wykorzystania, ale chwilowo tematykę kartek zdominowała zima, gwiazdki i inne świąteczne skojarzenia.

6 komentarzy:

Urszula97 pisze...

bardzo sprytnie pomyślane, są bardzo efektowne,

splocik pisze...

Spryciula z Ciebie :)
Bardzo ciekawy pomysł i fantastyczne kartki.
Ciekawe, dla kogo ta róża? A wiesz, że kolory coś "mówią"?
O choineczkach napisałam Ci coś jeszcze w komentarzu.
Pozdrawiam ciepło.

O depresji i nie tylko... pisze...

Ale super kartki! Podziwiam zapal. Nie mialabym cierpliwosci do tak koronkowej roboty! Pozdrowionka :)

splocik pisze...

Motylku,jeszcze coś...
Pozdrawiam ciepło.

Motylek pisze...

Urszula - ślicznie dziękuję!

Splocik - dziękuję. Coś tam słyszałam o symbolice kolorów, ale do mnie to nie przemówiło. Dla mnie zółty i zielony to teraz kolory naszej lokalnej druzyny uniwersyteckiej... Pozdrawiam!

O depresji... - Dziuękuję. Teraz są takie fantastyczne wycinarki do papieru, ze pozostaje tylko wszystko poskładać do kupy i poprzyklejać. Fajna zabawa.

Motylek

Sandra pisze...

Piękne kartki! Podziwiam Twój talent i pomysłowość :-)